ماجرای ساخت هتل ترنج کیش

کیش یکی از مقصدهای جذاب ایران است که مسافران زیادی در ماه‌های مختلف سال به آن سفر می‌کنند. هتل‌های زیادی در جزیره هستند که مسافران و گردشگران می‌توانند با اقامت در آن‌ها لحظات زیبایی را به سفر خود اضافه کرده و سفر را ماندگار کنند. یکی از هتل‌های معروف و لوکس جزیره کیش که هنگام بررسی بهترین هتل‌های ایران و کیش با نام آن برخورد می‌کنید، هتل ترنج است. هتل لوکس ترنج کیش یکی از بهترین و معروف‌ترین هتل‌هایی است که می‌تواند محلی فوق‌العاده برای اقامت باشد. در این‌مقاله می‌خواهیم درباره ماجرای ساخت هتل پنج‌ستاره ترنج کیش توضیح داده و برخی از ویژگی‌های این‌هتل زیبا را به شما معرفی کنیم. اگر به کیش سفر می‌کنید یا دوست دارید هتل‌های آن را با هم مقایسه کنید حتما این‌مطلب را خوانده و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. موضوع را با توضیح کوتاهی درباره هتل و ویژگی‌های آن آغاز می‌کنیم.

درباره هتل پنج‌ستاره ترنج کیش

هتل پنج‌ستاره ترنج کیش یکی از معروف‌ترین هتل‌های کیش و حتی ایران است که مسافران و تورهای زیادی از آن برای اقامت در جزیره زیبای کیش استفاده می‌کنند. این‌هتل سعی کرده بهترین و مناسب‌ترین امکانات را برای مسافران داخلی و خراجی فراهم کند تا آن‌ها بتوانند از طبیعت زیبای جزیره استفاده کرده و روزهای خوبی را در آن بگذرانند. اقامت در این‌هتل زیبا باعث می‌شود تا شما روزهای فوق‌العاده‌ای به سفر خود اضافه کرده و تا مدت‌ها خطرات این‌سفر را به یاد داشته باشید. هتل ترنج کیش در شمال‌غربی جزیره ساخته شده و به‌طور‌کلی دو بخش ساحلی و دریایی دارد. بخش دریایی هتل که میزان زیادی از معروف بودن و محبوبیت هتل را باعث شده روی دریا ساخته شده و برای مسافران اتاق‌هایی روی آب فراهم کرده و آن‌ها می‌توانند دریا را از کف شیشه‌ای اتاق‌ها ببینند.

هتل ترنج کیش

تاریخچه هتل ترنج کیش

درباره هتل پنج‌ستاره ترنج کیش اطلاعاتی را دانستیم. هتل ترنج کیش به‌عنوان یکی از هتل‌هایی که به سبکی جدید ساخته شده و روی آب قرار دارد هم محبوب شده و هم سختی‌های بسیاری را برای این‌موضوع گذرانده است. هتل فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده و خیلی زود توانسته نظر کاربران و افراد زیادی را به خود جلب کند. ازآنجایی‌که این‌هتل روی آب ساخته شده و مسافران با اقامت در اتاق‌های آن می‌توانند دریا را از کف شیشه‌ای اتاق‌ها ببینند، باید موارد زیادی را رعایت می‌کرد. بسیاری از این‌‌موارد به گزینه‌های حفاظت از محیط‌زیست ارتباط دارند. هتل با استاندارد‌های روز دنیا ساخته شده و به این‌مسئله توجه بسیار شده که آسیبی به محیط‌زیست وارد نشود. هتل بیش از 60 هزار مترمربع از حریم و بستر دریا را اشغال کرده و. برای این‌موضوع مجوزهای لازم را بعد از پیگیری از سال 1389 اخذ کرده است.

ساخت هتل ترنج کیش

بخشی از هتل ترنج کیش همان‌طور که گفته شد روی دریا ساخته شده و برای این‌موضوع باید به دریا و محیط‌زیست توجه بسیار می‌شده است. هتل با خاک‌ریزی روی دریا ساخته نشده و برای بنای آن از سیستم شمع‌های فلزی استفاده شد. استفاده از این‌سیستم هتل پنج‌ستاره ترنج کیش را به هتلی سازگار با محیط‌زیست تبدیل کرده و هم‌‍زمان منظره جالبی را با اسکله‌ها برای مسافران ایجاد کرده است. محاسبات فراوانی هم برای ساخت هتل انجام شده تا حفاظت از محیط‌زیست و ایمنی مسافران و میهمانان هتل رعایت شود. گفته می‌شود برای ساخت هتل پنج‌ستاره ترنج کیش بیش از 40 میلیارد تومان هزینه شده است. سوئیت‌ها و اتاق‌های متنوع همراه انواع خدمات و امکانات روز دنیا از مواردی هستند که هتل پنج‌ستاره ترنج از آن‌ها کم نکرده تا بهترین‌ها برای میهمانان فراهم باشد و آن‌ها روزهای خوبی را در هتل تجربه کنند.

اتاق‌ها و سوئیت‌های متنوعی در هتل پنج‌ستاره ترنج کیش ساخته شده که شما باید با‌توجه‌به خواسته‌ها و نیازهای خود یکی از ان‌ها را برای اقامت انتخاب کنید. اگر دوست دارید درباره اتاق‌ها و خدمات هتل اطلاعات بیشتر و دقیق‌تری داشته باشید، هنگام رزرو در سایت به موارد مهم دقت کنید. سایت علی بابا یکی از بهترین سایت‌ها برای رزرو انواع هتل در کیش یا دیگر شهرهای داخلی و خارجی است که اطلاعات خوبی را به مسافران ارائه می‌دهد. برای بررسی هتل پنج‌ستاره ترنج کیش در این‌سایت کافی است در قسمت هتل‌ها نام هتل یا جزیره کیش را وارد کرده و جستجویی ساده انجام دهید.

هتل ترنج کیش

هتل ترنج کیش

معماری و ویژگی‌های هتل پنج‌ستاره ترنج کیش

هتل ترنج کیش به دلیل ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد خود معماری ویژه‌ای هم دارد که با نقشه‌ها و طرح‌هایی جالب ساخته شده است. هتل یک کیلومتر در دریا واقع شده و برای ساخت آن از معماری اقلیم جنوب ایران الهام گرفته‌اند. هتل از بالا نقشه بته‌جقه دارد که در نوع خود بی‌نظیر و جذاب است. نصب عرشه اسکله را نیز یک شرکت مطرح فرانسوی انجام داد. آماده‌سازی هتل از سال 1392 تا 1394 طول کشیده که خود نشان می‌دهد که به هتل و طراحی آن اهمیت زیادی داده شده است. این‌هتل یکی از هتل‌های دریایی بی‌نظیر است و اگر دوست دارید تعطیلاتی رویایی و بی‌نظیر داشته باشید حتما هتل زیبای ترنج را در لیست بررسی خود داشته باشید.