شهرک مانلی سرخرود و معرفی کامل آن

شهرک ساحلی مانلی یکی از شهرک های جمع و جور منطقه سرخرود است این شهرک بابت نزدیکی 5 دقیقه ای به دریا و امکانات و جمع و جور بودن شهرک و ساکنین دائمی و قدیمی و ساخت های زیبا از شهرک هایی هست که خواهان و مشتریان خاص خود را دارد .

شهرک مانلی سرخرود

شهرک مانلی سرخرود کجاست؟

شهرک مانلی در سرخرود مازندران واقع شده است بعد از ورود به سرخرود از کمربندی سرخرود به سمت چاکسر رفته و بعد از عبور اتوبان چاکسر به سمت درویش آباد سرخرود می روید این شهرک در حد فاصل چاکسر و درویش آباد سرخرود قرار دارد و با دریا نیز 5 دقیقه پیاده فاصله دارد این شهرک از نظر نقطه مکانی در سرخرود در یکی از بهترین نقاط قرار گرفته است.

ویدیو شهرک ساحلی مانلی

مشخصات و ویژگی های شهرک مانلی سرخرود

شهرک مانلی سرخرود در زمینی به مساحت 5 هکتار بنا شده که تمامی ویلا های آن در قواره های 630 تا 640 متر بنا شده در بعضی از جاهای شهرک زمین های 300 تا 400 متری نیز وجود دارد. تمامی ویلا ها با نقشه و طراحی و معماری بسیار زیبا بنا شده اند و هر بیننده ای را جذب خود می کنند. در شهرک مانلی پلاک های پلاک اول دریا اکثرا 640 متری می باشند.

در شهرک مانلی خیایان بندی ها از نگهبانی به صورت شرقی و غربی می باشند که کوچه های شرقی بن بست و کوچه های غربی به هم راه دارند . در قسمت انتهایی غربی شهرک نیز آپارتمان سازی و مجتمع های آپارتمانی داخل شهرک قرار دارند که بعضی از آنها تمام کار و بعضی ها هم در حال ساخت هستند . در داخل شهرک مانلی پلاک زمین خالی برای ساخت بسیار کم هستند.

شهرک مانلی سرخرود

مشخصات و اطلاعات تکمیلی در مورد شهرک مانلی سرخرود

در شهرک مانلی همانطور که گفتیم مجتمع های آپارتمانی نیز وجود دارد نوع ویلاهای ساخته شده اکثرا شبیه هم و از متریال شبیه به هم اتفاده شده که زیبایی خاصی با سقف های شیروانی طرح سفال و رنگ آجری خود به شهرک داده اند و هر ویلا در محدوده خود فضای سبز دارد که تنوع گیاهان و گل ها در این فضاها طراوت دو چندانی به شهرک داده اند.

شهرک مانلی سرخرود در بخشی از خود آپارتمان سازی را هم دارد که در آن آپارتمان 90 و 120 متری را هم برای خرید داشته باشید. خرید آپارتمان در سرخرود در شهرک مانلی نیز میسر می باشد.

شهرک مانلی دارای 72 پلاک در شهرک می باشد در قسمت غربی هم آپارتمان سازی و پیش فروش آپارتمان را نیز در شهرک دارد که متراژهای 75 ، 90 و 120 متر می باشد. شهرک مانلی دارای 3 شیفت نگهبان و گیت نگهبانی و نیروی خدمات داخل شهرک می باشد و ورود فقط برای مالکان بلامانع می باشد و افراد عادی و غیرمالک اجازه ورود نداردند.

سخن پایانی

در منطقه سرخرود معدود مکان هایی به این صورت دنج و آرام و با حاشیه قیمتی مناب مانند شهرک مانلی می توان پیدا کرد که به این صورت منظم و زیبا و با دسترسی دریا باشد. با توجه به نقطه قرارگیری شهر توریستی سرخرود در مازندران نوع معماری و ساخت و نقشه ویلاهای موجود ، شهرک مانلی  یک گزینه مناسب برای خرید در سرخرود به عنوان شهرک ساحلی می باشد.

در سرخرود مازندارن بین چاکسر و درویش آباد

مساحت شهرک مانلی حدود 5 هکتار می باشد.

شهرک مانلی دارای 72 ویلا در شهرک می باشد.

فاصله شهرک تا دریا حدود 50 متر می باشد 

Telegram
WhatsApp