شهرک دریابیشه معرفی کامل شهرک و امکانات آن

شهرک دریابیشه از یکی دیگر از شهرک های قدیمی و برند منطقه می باشد و به دلیل قرار گرفتن در ساحل دریای خزر و جنگل های شمال آب و هوای شهرک دریابیشه مثال زدنی است. که با توجه به وسعت و امکانات و امکانات داخلی آن و نوع ساخت متنوع ویلا ها د راین شهرک یکی از مورد توجه بسیاری از خریداران برای سرمایه گذاری و خرید ویلا در شمال می باشد.

از همین رو در این مطلب به بررسی شهرک دریابیشه تاریخچه و اماکانات رفاهی و مشاهی امنیت و نگهبانی شهرک و مشخصات ساخت ویلا در شهرک دریابیشه می پردازیم. گروه ویلا  املاک در شهرک دریابیشه به صورت تخصصی مشغول به فعالیت می باشد و کلیه اطلاعات لازیم و ضروری برای خرید زمین و ویلا در شهرک دریابیشه را در همین مطلب در اختیار شما قرار خواهیم داد.

شهرک دریابیشه

شهرک دریابیشه کجاست؟

شهرک دریابیشه در فاصله 10 کیلومتری غرب رویان به نوشهر و در فاصله 33 کیلومتری شرق نوشهر به رویان قرار دارد . این شهرک زیبا و ساحلی از نظر موقعیت قرار گیری در یکی از بهترین نقاط شمال قرار گرفته که دسترسی به آن از جاده هراز و جاده چالوس از طریق اتوبان ها به راحتی میسر می باشد.

یکی از دلایلی که این شهرک بسیار مورد توجه هست همین دسترسی آسان از طریق اتوبان و جاده های اصلی به تهران و مبادی ورودی استان مازندران و نوار ساحلی است.

مسیر جاده چالوس به شهرک دریابیشه

مسیر جاده چالوس به شهرک دریابیشه

مسیر جاده هراز به شهرک دریابیشه

مسیر جاده هراز به شهرک دریابیشه

تاریخچه شهرک دریابیشه

شهرک دریابیشه از ابتدا  زمین آن متعلق به تیمسار پاک روان بوده و بعدها انتقال یافته به موسس و بنیان‌گذار شهرک دریابیشه مرحوم محمد تقی برقعی و اعضا هییت مدیره‌ که در سال 1348 اقدام به تفکیک 62 هکتار زمین با زیر ساخت‌های اولیه برای احداث شهرک نموده‌اند که حدود نیم قرن از تاسیس آن می‌گذرد و به عنوان یکی از بهترین شهرک‌های شمال کشور در استان مازندران شهرستان نوشهر روستای ونوش خودنمایی می‌کند.

شهرک دریابیشه

شهرک دریابیشه

این شهرک در تاریخ ۱۳۵۱ هجری شمسی بنا نهاده شد.

شهرک دریابیشه

مشخصات شهرک دریابیشه

ساحل شهرک دریابیشه

شهرک دریابیشه مساحت کلی در حدود 62 هکتار است و از این متراژ حدود 12 هکتار به مشاعات تخصیص یافته و 6000 متر مربع مربوط به مشاعات ساحلی است که توسط زیر گذر مورد استفاده مالکین شهرک دریابیشه قرار دارد. تعداد قطعات زمین موجود در شهرک دریابیشه به صورت تفکیکی شامل 428 پلاک است که از این تعداد حدود 381 باب شامل ویلاهای مدرن، ویلاهای قدیمی و ٤٧ قطعه خالي و فاقد ويلا تشکیل داده است. از آنجائیکه محوطه سازی و ساخت ویلا در شهرک دریابیشه خاص هستند، این مکان جزء شهرک‌های ثبت شده در مازندران محسوب می‌شود.

 

بیشتر بدانید : شهرک امیردشت

قواره‌های زمین در شهرک ویلایی دریابیشه، در متراژ کمتر، به ندرت یافت می‌شود. اکثر قواره‌ها در این شهرک، 1000 متری است.ولی در این بین قواره های800 ، 1250 ، و 1500 متر هم یافت می شود.در نهايت به جرات می‌توان گفت که شهرک دریابیشه یکی از زیباترین و خاص‌ترین شهرک‌های مازندران است و تنها شهرکی است که پوشش گیاهی آن از نوع طبیعی جنگلی می‌باشد.

نقشه خیابان های شهرک دریابیشه

شهرک دریابیشه

شرایط ساخت ویلا و قوانین آن در شهرک دریابیشه

شهرک دریابیشه با توجه به وسعت زمین شهرک و اتدازه مناسب قوارهای زمین که پلاک بندی و تقسیم بندی شده موقعیت خوبی برای ساخت ویلا های لوکس در آن می باشد در شهرک دریابیشه تمامی زیر ساخت های آب برق  گاز تلفن و اینترنت موجود می باشد. در این شهرک طبق تمامی شهرک های برند در منطقه برای ساخت شما موظف به رعایت یک سری قوانین برای ساخت در ارتفاع و سطح اشغال زمین هستید . نوع ساخت سازه ها در شهرک دریابیشه بر خلاف شهرک های دیگه از تنوع ساخت ویلایی زیادی برخوردار می باشد یعنی هم نمای وویلای مدرن و هم نما کلاسیک و رومی در این شهرک قابل مشاهده می باشد.

برای ساخت در شهرک دریابیشه ابتدا نقشه ساخت را ارائه می کنید و بعد از تایید نقشه مجوز ساخت را دریافت می کنید سطح اشغال در شهرک دریابیشه 35 درصد و ارتفاع 5.9 متر می باشد.
بیشتر بدانید : شهرک خانه دریا

مشاعات و امکانات شهرک دریابیشه

خرید ویلا شهرک دریابیشه

شهرک دریابیشه با توجه به وسعت و کیفیت ساخت و قیمت ویلاهایی که در این شهرک وجود دارد درای یک سری مشاعات می باشد. این شهرک دارای 12 هکتار مشاعات که حدود 6000 متر مربع فضای ساحلی این شهرک نیز جز این 12 هکتار بوده و از طریق یک زیرگذر این شهرک به بخش ساحلی متصل می شود که کلیه امکانات در این بخش ساحلی شامل کافه رستوران نوار ساحلی  قایق سواری و جت اسکی را شامل می شود.

خرید ویلا شهرک دریابیشه

تصویر و فیلم زیرگذر و بخش ساحلی شهرک دریابیشه


شهرک دریابیشه


شهرک دریابیشه


شهرک دریابیشه


شهرک دریابیشه

امکانات تفریحی و ورزشی شهرک دریابیشه

شهرک دریابیشه علاوه برا مشاعات ساحلی و امکانات در بخش ساحلی در بخش جنگلی یا جنوبی جاده دارای فضای ورزشی  و تفریحی نیز می باشد این بخش ها شامل زمین بازی که خود عبارتند از : چمن مصنوعی فوتبال زمین والیبال ، بسکتبال تنیس ، پینگ پنگ  و پارک برای ورزش صبحگاهی می باشد .در بخش تفریحی نیز پارک های طبیعت با استاندارد های یک پارک عمومی و طراحی و امکانات خاص خودش برای استراحت عموم ساکنین شهرک می باشد. در زیر ویدیوهایی از مشاعات شهرک نشان داده شده است.


شهرک دریابیشه


امکانات تفریحی و ورزشی شهرک دریابیشه

امنیت شهرک دریابیشه و نحوه عبور و مرور

شهرک دریابیشه

شهرک دریابیشه یکی از شهرک های برند و وسیع و لوکس منطقه شمال است. در این شهرک افراد مشهور و سرمایه داری زندگی می کنند که حفظ امنیت برای این افراد بسیار مهم و ضروری می باشد.

در شهرک دریابیشه نگهبانی و تیم امنیت آن 30 نفره در سه شیفت و به صورت جدی در نگهبانی و گشت کامل شهرک فعال می باشند ورودی درب اصلی شهرک دارای پلاک خوان بوده و ماکلین به راحتی وارد شهر می شوند و بقیه افراد اگر برای کارهای داخلی شهرک ورود می کنند با هماهنگی مدیریت شهرک و اگر مهمان هستند با هماهنگی مالک و ساکن ویلا در شهرک با نگهبانی  اجازه ورود دارند. این نظم و دقت در شهرک در آرامش شهرک بسیار تاثیر گذار بوده و بسیار از اطلاعات و اخبار شهرک توسط هیئت مدیره به اطلاع ساکنین هم رسانده می شود.

شهرک دریابیشه

محوطه سازی و فضای سبز شهرک دریابیشه

 

شهرک دریابیشه در شمال شهرک برند و معروف با وسعت 60 هکتاری ساحلی و جنگلی خود نیازمند رسیدگی به فضای سبز و محوطه سازی خود می باشد این شهرک با داشتن خیابان های عریض  پارک و خیابان بندی و جدول بندی و محوطه فضای سبزی که در داخل نقشه برای این شهرک از نظر معماری در نظر گرفته شده  ، نیازمند رسیدگی و نگهداری می باشد.

در این شهرک تمامی این فضای سبز توسط باغبانان شهرک و توسط مدیریت شهرک قرار دارند کنترل و مدیریت می شوند که هزینه این بخش نیز از شارژ سالیانه که به شهرک توسط ساکنین پرداخت می شود تامین می گردد.

رنج قیمت ویلا در شهرک دریابیشه

 

 شهرک دریابیشه با توجه بالا بودن قیمت  و بزرگ بودن متراژ زین استارت قیمتی بالایی دارد. خرید ویلا در شهرک دریابیشه با توجه به تنوع ساخت های ویلایی مدرن و کلاسیک ویلا های استخردار و فول امکانات در این شهرک از قیمت بالایی برخوردار می باشد قیمت ویلا در شهرک دریابیشه از حدود 35 میلیارد در بدترین حالت شروع می شود بسته نوع سازه و امکانات آن قیمت رو به بالا می رود .

 

این قیمت با این همه امکانات در مقایسه با شهرک های برند دیگر منطقه خوب و مناسب می باشد. در شهرک دریابیشه اکثریت ویلاها دارای سند شاهنشاهی هستند و تعداد بسیار کمی در شهرک بنیادی وجود دارد و تمامی اسناد 6 دانگ عرصه و اعیان می باشند.

سخن پایانی در مورد شهرک دریابیشه

 

شهرک دریابیشه تقریبا می شه گفت به صورت کامل در بالا توضیح دادیم و یکی دیگر از شهرک هایی که در آن سرمایه گذاری سود دهی بالا و آورده مالی خوبی دارد خرید مستغلات در شهرک دریابیشه هست به دلیل سلامت و اصالت اکثریت اسناد و مدارک ویلا ها در این شهرک می باشد.

برای خرید زمین و ویلا در شهرک دریابیشه همیشه باید جانب دقت را در نظر گرفت و  قیمت های کارشناسی را حتما با شخصی که این شهرک ها را دقیقا با خیابان های آن و مالکین آن می شناسند انجام داد . چون خرید مطمئن و کارشناسی شده بسیار از اتلاف انرژی و مشکلات بعدی را از بین می برد.

گروه مشاورین ویلا املاک برای هر یک از شهرک های برند خود دارای کارشناس مختص همان شهرک بوده و اطلاعات صفر تا صد بخش های مختلف شهرک را خدمت شما اعلام می دارد.

سوالات متداول درباره شهرک دریابیشه

رنج قیمتی شهرک دریابیشه

خرید ویلا در شهرک دریابیشه با توجه به تنوع ساخت های ویلایی مدرن و کلاسیک ویلا های استخردار و فول امکانات در این شهرک از قیمت بالایی برخوردار می باشد قیمت ویلا در شهرک دریابیشه از حدود ۳۵ میلیارد در بدترین حالت شروع می شود بسته نوع سازه و امکانات آن قیمت رو به بالا می رود .

شهرک دریابیشه کجاست؟

شهرک دریابیشه در فاصله ۱۰ کیلومتری غرب رویان به نوشهر و در فاصله ۳۳ کیلومتری شرق نوشهر به رویان قرار دارد . این شهرک زیبا و ساحلی از نظر موقعیت قرار گیری در یکی از بهترین نقاط شمال قرار گرفته که دسترسی به آن از جاده هراز و جاده چالوس از طریق اتوبان ها به راحتی میسر می باشد.

شرایط ساخت ویلا و قوانین آن در شهرک دریابیشه

برای ساخت در شهرک دریابیشه ابتدا نقشه ساخت را ارائه می کنید و بعد از تایید نقشه مجوز ساخت را دریافت می کنید سطح اشغال در شهرک دریابیشه ۳۵ درصد و ارتفاع ۵٫۹ متر می باشد.

لیست ویلا و زمین موجود در شهرک دریابیشه