شهرک ایریتک و معرفی کامل شهرک

شهرک ایریتک کجاست؟

شهرک ایریتک سرخرود یکی شهرک های زیبا و ساحلی منطقه سرخرود مازندران می باشد این شهرک در منطقه چاکسر سرخرود قرار دارد و از نظر زیبایی شهرکی بسیار زیبا و منحصر به فرد در مقیاس خود می باشد. این شهرک دارای ویلاهایی با نقشه های تقریبا یکسان می باشد. خرید ویلا در سرخرود در شهرک های این شهر یک نوع خرید مطمئن در منطقه می باشد.

ویدیوی زیبایی از شهرک ایریتک سرخرود

مشخصات شهرک ایریتک سرخرود و ویژگی های آن

شهرک ایریتک سرخرود در زمینی به مساحت 8 هکتار در 25 سال پیش ساخته شده و تعداد ویلا در این شهرک تعداد 95 عدد ویلا که عمدتا دوبلکس می باشد. در متراژ پلاک های داخل شهرک 450 الی 500 متر مربع و ارتفاع مجاز 9 متر می باشد.

شهرک دارای دو ورودی یکی برای عبور و مرور و کیوسک نگهبانی می باشد و ورودی دیگر برای ورود خدمات و امکانات خاص می باشد. شهرک دارای دو شیفت نگهبانی و امینی و نیروی خدمات و مدیریت می باشد. بعد از ورود به شهرک در ابتدای شهرک سمت راست بخش ورزشی و سالن ورزشی به همراه قسمت اجاره دوچرخه در کنار نگهبانی می باشد. 

شهرک ایریتک سرخرود در قسمت مرکزی خود دارای فضای باز زمین تنیس ، بسکتبال ، والیبال و فتوسال به همراه وسایل بازی و بدنسازی و محیط ورزش برای ساکنین شهرک را دارد. فضای سبز شهرک بسیار زیبا و عالی می باشد. در داخل شهرک خیابان بندی ها صورتی طراحی شده که همه خیابان ها به هم راه دارند.

شهرک ایریتک سرخرود
شهرک ایریتک سرخرود

سخن پایانی

شهرک ساحلی ایریتک سرخرود یک شهرک تقریبا قدیمی و دنج با فضای سبز و امکانات عالی می باشد متراژ زمین و ساخت آن قیمت پایانی آن به صورتی می باشد که می شود آن را به یک شهرک لوکس با قیمت مناسب خطاب کرد و یک فرصت بسیار عالی برای استراحت و سرمایه گذاری برای ارزش افزوده در مقیاس متوسط رو به بالا نام گذاشت.

درویش آباد سرخرود

Telegram
WhatsApp