همه چیز در مورد روستای ملکار نوشهر و مزایای خرید ویلا ملکار

در حال حاضر که بازار سرمایه‌ گذاری در شهر‌های شمالی پر رونق است؛ می‌ توان گفت که روستا‌های این منطقه هم از این قافله عقب نمانده و بسیاری از آنها با توجه به موقعیت جغرافیایی خود، توجه بسیاری از افراد را برای خرید ویلا و زمین به خود جلب کرده‌اند. از طرفی دسترسی آسان به ساحل دریای خزر و جنگل‌ های بی‌نظیر شمال در کنار آب و هوای مطبوع آن، ویژگی مهمی است که نمی‌ توان نادیده گرفت. پس اگر شما هم به دنبال یک منطقه دنج و آرام برای خرید ویلا هستید؛ پیشنهاد می‌کنیم با روستای ملکار آشنا شوید، اما آیا خرید ویلا ملکار، آینده خوبی دارد؟ شهرک‌های معروف این روستا کدام‌اند؟

در ادامه این مقاله از ویلا املاک به معرفی کامل روستای ملکار نوشهر و شهرک‌ه ای آن می‌ پردازیم. تا انتهای متن همراه ما باشید تا پاسخ سؤالات خود را دریافت کنید.

روستای ملکار نوشهر کجاست؟

ملکار نوشهر

ملکار ، روستایی در سمت غربی و ساحلی استان مازندران و در بخش مرکزی شهرستان نوشهر است. این روستا در حدود 20 کیلومتری نوشهر به سمت رویان و قبل از روستای چلک قرار دارد. اگر از جاده نوشهر به طرف منطقه رویان حرکت کنید، پس از حدود 15 دقیقه رانندگی به ملکار خواهید رسید.

اگر نگاهی به نقشه ملکار بیندازید، متوجه خواهید شده که محدوده جغرافیایی این روستا از طرف شمال به ساحل دریای زیبای خزر و از جنوب به روستای حمزده می‌رسد. همچنین از سمت غرب با روستا‌های حوضکتی و چلندر و از شرق با روستا‌های انارور و سنگسرا همسایه است. به همین دلیل می‌توان گفت یکی از فرصت‌های طلایی سرمایه‌ گذاری در شمال، خرید زمین ملکار است.

خیابان‌ ها و ورودی‌ های روستای ملکار کدامند؟

روستای زیبای ملکار نوشهر ، دارای ورودی‌ های سی دشت، محل ملکار و خیابان‌ های کشاورز و دهکده سبز است. همه این ورودی‌ ها و خیابان‌ ها، به‌ واسطه یک خیابان آسفالت به همدیگر و روستا‌های همجوار متصل می‌ شوند. البته ملکار از طریق جاده نوشهر به نور، دسترسی محلی از داخل روستا، راه جنگلی و در نهایت جاده گاز به روستا‌های همسایه راه دارد.

منطقه برند و شهرک‌های معروف ملکار نوشهر کجاست؟

ملکار نوشهر

همان‌ طور که به آن اشاره کردیم؛ موقعیت جغرافیایی این روستای زیبا به‌ گونه‌ ای است که بیشتر مناطق آن برای زندگی و سرمایه‌ گذاری آینده‌ دار، بسیار عالی هستند. اما اگر بخواهیم بخشی از آن را نام ببریم، باید گفت که منطقه دهکده سبز ملکار، از برند‌های ملکار و حتی شهرستان نوشهر است.

در منطقه دهکده سبز بیش از 80 درصد شهرک‌ های غیربومی با امکانات کامل احداث شده است. این منطقه در حدود 400 متر بعد از ورودی اصلی روستا به سمت رویان قرار دارد. همچنین از شهرک‌ های معروف ملکار می‌توان به شهرک گریت هیلز ملکار، شهرک آسمان ملکار، شهرک ساحلی خانه دریا ملکار و دهکده کتی ملکار اشاره کرد.

مزایای خرید ویلا و زمین در روستای ملکار نوشهر چیست؟

به طور کلی در حال حاضر سرمایه‌ گذاری در هر نقطه از شهر‌های شمالی پرسود و آینده‌ دار خواهد بود. اما دلایل و ویژگی‌های سرمایه‌ گذاری و خرید ویلا ملکار را می‌توان در موارد زیر جستجو کرد.

فاصله نزدیک دریا و جنگل

ملکار، در بخش جلگه‌ ای غرب استان مازندران و در خط ساحل دریای خزر قرار گرفته است. همچنین دسترسی خوبی به جنگل‌ های شمال نیز دارد. در این روستا بیشترین فاصله جنگل تا دریا به حدود 2 الی 3 کیلومتر می‌رسد.

فاصله نزدیک با جاده‌های چالوس و هراز

روستای ملکار نوشهر دسترسی خوبی برای ساکنین تهران دارد. حدود 30 کیلومتر با جاده چالوس و کندوان و در حدود 100 کیلومتر با جاده هراز به تهران فاصله دارد.

دسترسی آسان به فرودگاه نوشهر

یکی از ویژگی‌ های مهم این روستا برای سرمایه‌ گذاران سایر شهر‌های کشور، فاصله حدود 20 کیلومتری ملکار با فرودگاه شهرستان نوشهر است. از این فرودگاه در طول هفته پرواز‌های مختلفی انجام می‌شود. به همین دلیل با خرید ویلا ملکار می‌توانید از این مزیت ویژه بهره‌مند شوید.

نزدیکی به منطقه آزاد تجاری

روستای ملکار به بندر تجاری نوشهر نزدیک است و از طرفی احتمال اینکه این شهر به یک منطقه آزاد تجاری نیز تبدیل شود، وجود دارد. به همین دلیل با خرید زمین ملکار یا ویلا در این منطقه، می‌توانید در آینده از مزایای یک منطقه ویژه اقتصادی بهره‌مند شوید.

بهره‌مندی از امتیاز مرزنشینی

روستای ملکار در نزدیکی مرز دریایی قرار گرفته؛ پس با اقدام به سرمایه‌ گذاری در آن و اقامت در این روستا، می‌ توانید کارت مرزنشینی دریافت کرده و در آینده از ویژگی‌ های آن استفاده کنید.

جاده ساحلی

یکی از پروژه‌ های مهمی که در چند سال اخیر در منطقه ساحلی نوشهر به سمت شهر رویان، مطرح شده، احداث جاده ساحلی از داخل آب و نزدیک ساحل این روستا است. در نتیجه این پروژه روی آینده قیمت ویلا و زمین ملکار تأثیرگذار خواهد بود.

ملکار نوشهر کجاست ؟

بررسی موقعیت‌های خرید ویلا و زمین در روستای ملکار

به طور کلی زمین و ویلا در ملکار با موقعیت‌ های متنوع ساحلی، جنگلی و بافت مسکونی یافت می‌شود. به همین دلیل شما می‌توانید ویلا‌های جنگلی و ویلا‌های ساحلی را با امکانات بی‌ نظیری در این روستا پیدا کنید. البته برای خرید ویلا ملکار با شرایط ویژه، پیشنهاد می‌شود با کارشناسان ما در تماس باشید.

خرید ویلا ساحلی ملکار

شهرک‌ های متنوع و ویلا‌های مستقل نوساز و قدیمی بسیاری در مسیر جاده روستا تا خط ساحل دریا در ملکار وجود دارند. بعضی از آنها که در پلاک یک و با دید دریا هستند، گران‌ تر از سایر ویلا‌های ساحلی است.

خرید ویلا جنگلی ملکار

در دامنه جنگلی روستای ملکار نوشهر، ویلا‌های متنوعی به‌صورت فلت (همکف)، نیم پیلوت (پارکینگ دار)، روف‌گاردن (دارای حیاط‌خلوت)، دوبلکس و تریپلکس با چشم‌ اندازی بسیار زیبا به جنگل و ساحل دریا وجود دارد. برای رسیدن به این منطقه باید از ورودی روستا حدود 2 الی 3 کیلومتر را طی کنید.

خرید زمین ملکار

به طور کلی زمین در روستای ملکار به سه نوع داخل بافت، خارج بافت و جنگل جلگه‌ ای تقسیم می‌شود. زمین‌ های داخل بافت این روستا با کاربری مسکونی به آنها پایان کار و مجوز ساخت تعلق می گیرد.

زمین‌های جنگل جلگه‌ای این منطقه، نیز به‌صورت آزاد خرید و فروش می‌شوند. همچنین زمین‌های خارج بافت قیمت کمتری نسبت به داخل بافت دارند. البته در بین همه زمین‌ های این روستا، می‌ توان گفت زمین‌های شهرکی گران‌ترین موقعیت‌ ها را دارند. در نهایت اگر قصد سرمایه‌ گذاری مطمئن با خرید ویلا ملکار را دارید؛ می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

خرید ویلا و زمین جاده گاز روستای ملکار

در مناطق شمال کشور به‌ خصوص در غرب استان مازندران، یک جاده سراسری برای انتقال خط لوله گاز وجود دارد که گاز مورد نیاز مردم از طریق این مسیر تأمین می‌ شود. جاده گاز بسیار عریض بوده و در حدود 30 متر و در برخی نقاط بیشتر از آن، عرض این جاده است.

از طرفی چشم‌ انداز عالی به جنگل و مناظر اطراف داشته و مسیر رفت و آمد خوبی برای ماشین‌ ها، دوچرخه‌ سواری و پیاده‌ روی فراهم کرده است. به همین دلیل فرصت‌ های بی‌ نظیری برای سرمایه‌ گذاری و خرید ویلا و زمین در اطراف این جاده فراهم شده است.

ملکار نوشهر کجاست ؟

سؤالات متداول

روستای ملکار کجاست؟

این روستای زیبا، یکی از مناطق ساحلی استان مازندران است که در فاصله 20 کیلومتری شهرستان نوشهر به سمت رویان قرار گرفته است.

قیمت خرید ویلا ملکار چقدر است؟

ویلا‌های ملکار بر اساس مساحت بنا، قدیمی یا نوساز بودن و امکانات رفاهی داخل ویلا قیمت‌ گذاری می‌ شوند. البته عامل مهم دیگر قیمت، موقعیت ویلا و فاصله آن تا ساحل دریا خواهد بود. برای اطلاع از شرایط و قیمت روز خرید ویلا ملکار، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جا‌های دیدنی و گردشگری نزدیک روستای ملکار کدامند؟

پارک سی‌سنگان ، دریاچه آویدر ، دریاچه ارواح، ساحل دریای خزر و جنگل‌ های این روستا از جاذبه‌های گردشگری و توریستی نزدیک ملکار است.

شهرک‌ های ملکار نوشهر کدامند؟

از شهرک‌ های معروف منطقه ملکار ؛ شهرک گریت هیلز ملکار، شهرک آسمان ملکار، شهرک ساحلی خانه دریا ملکار و دهکده کتی ملکار است که از مناطق عالی برای سرمایه‌گذاری هستند. برای خرید ویلا شهرکی با شماره 09113256747 تماس بگیرید.

سخن پایانی

در این متن در مورد روستای زیبای ملکار نوشهر گفتیم؛ موقعیت جغرافیایی این روستا در غرب استان مازندران به‌ گونه‌ ای است که دسترسی خوبی به خط ساحلی دریا، جنگل‌ های شمال و شهرستان نوشهر را فراهم می‌کند. علاوه‌ بر آن امکانات شهری مناسب و نزدیکی با ورودی جاده چالوس به تهران، پتانسیل بالای سرمایه‌ گذاری و خرید زمین ملکار را نشان می‌دهد. در نهایت اما اگر شما هم قصد خرید ویلا ملکار را دارید؛ بهتر است، برای آشنایی با شرایط خرید ملک در این روستا و قیمت‌ های روز آن با مشاور املاک معتبر در شمال مشورت کنید.

برای این منظور، می‌ توانید با کارشناسان ویلا املاک با مدیریت مهندس رحیمی تماس گرفته و از شرایط خرید ویلا و زمین در روستای ملکار اطلاع پیدا کنید. این مجموعه، با در اختیار داشتن افراد باتجربه و آشنا به منطقه نوشهر مازندران، همچنین بانک اطلاعاتی جدیدترین موقعیت‌ های ویلا، زمین، آپارتمان و برج؛ گزینه‌ های مناسبی را برای خرید زمین، آپارتمان و ویلا ساحلی، جنگلی یا شهرکی با شرایط و قیمت ویژه ارائه می‌دهد. در این متن به بررسی مکار نوشهر، دلایل سرمایه‌ گذاری و شهرک‌ های آن پرداختیم. اگر سؤالی در این مورد دارید، در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید. نظر شما در مورد روستای زیبای ملکار چیست؟