خط دریا سرخرود کجاست؟

خط دریا سرخرود یکی از بهترین مناطقی در شمال هست که از نظر موقعیتی برای زندگی و سرمایه گذاری برای ساخت و ساز و آپارتمان سازی انتخاب کرد. خط دریا سرخرود در شهر سرخرود قرار دارد. خط دریا در منطقه سرخرود قرار دارد که از شرق به شهر فریدونکنار و از جنوب به آمل و از غرب به شهر محمودآباد و از شمال به سواحل دریای خزر وصل می شود.

ساحل زیبای سرخرود

خط دریا سرخرود

خط دریا سرخرود منطقه زیبا ساحلی با ساخت و سازهای بسیار زیبا در شهر توریستی تفریحی سرخرود می باشد این منطقه دارای ساحل با مراکز تفریحی ساحلی و وسایل ورزشی همچون دوچرخه ، سه چرخه های بزرگ اسکله قایق های تفریحی و خلاصه فروشگاه های بزرگ و کوچک و دارای زیر ساخت توریستی می باشد تعداد زیادی آپارتمان های خط اول ساحل نیز وجود دارند که ویو ابدی دریا با امکانات و مشاعات زیاد در خط دریا سرخرود می باشد منطقه ای با خیابان بندی و میدان های زیبا که یکی از معروف ترین آنها میدان قوری که لب ساحل و به صورت یک قوری بزرگ طراحی شده است.

خط دریا سرخرود

ویدیوهای زیبا از خط دریا و خیابان های اطراف آن

سوالات متداول در مورد خط دریا سرخرود

خط دریا سرخرود در شهر سرخرود قرار دارد. خط دریا در منطقه سرخرود قرار دارد که از شرق به شهر فریدونکنار و از جنوب به آمل و از غرب به شهر محمودآباد و از شمال به سواحل دریای خزر وصل می شود.

خط ساحلی سرخرود دارای امکانات تفریحی و توریستی بسیار زیادی می باشد موتور چهار چرخ دوچرخه کافه غذاخوری سوپرمارکت 

بهترین حالت خرید زمین هایی که مشرف به ساحل هستند و در ادامه آپارتمان های و برج هایی که رو به دریا هستند

بسته به بودجه موجود در منطقه خط دریا هم خرید آپارتمان و هم خرید ویلا مقرون به صرفه و دارای ارزش افزوده می باشد.

برای خرید در منطقه ساحلی سرخرود و خط دریا و آگاهی از پیش خریدهای منطقه می توانید ببا ما مشاورین ویلا املاک در ارتباط باشید

رحیمی 09113256747

شهرک های برند نزدیک سرخرود