آیا آرزوی ساخت ویلای لوکس را دارید؟ انتخاب مکان ویلا یک نکته ضروری است. زمین ارزش تعیین کننده ای به ویلای شما خواهد داد. قبل از شروع به جستجوی زمین خود، به یاد داشته باشید که آن را با هدف فروش مجدد یک روز بخرید حتی اگر اکنون قصد ندارید ملک خود را مجددا بفروشید. پس مراقب معایب زمین خود باشید. همچنین بسیاری از متخصصان ساخت و ساز می توانند شما را برای ایجاد یک ویلای مجلل و طراحی نما ویلا همراهی کنند. آنها به علایق، خواسته ها و بودجه شما احترام می گذارند و می توانند به شما مشاوره و ایده بدهند تا دکوراسیون داخلی و خارجی ویلای خود را به بهترین شکل ممکن طراحی و اجرا کنید.

بهترین زمین ها برای ویلاسازی در شمال کدام اند؟

گیلان و مازندران، شهرهایی پر از جنگل و دریا و تکه ای از بهشت ​​خداوند روی زمین هستند. در گیلان می‌توانید جنگل‌ها، کوه‌ها و دریاها را در کنار هم ببینید، گویی خداوند تکه کوچکی از بهشت ​​را روی زمین آفریده است.

بیراه نیست اگر این منطقه سرسبز را زیباترین استان ایران معرفی کنیم. ایالتی کوچک که همه شاهدان را با تاریخ منحصر به فرد و جذابیت های طبیعی خود شگفت زده می کند. از این رو ساخت ویلا در شمال به خصوص در این شهرها بسیار رونق یافته و همه روزه بر ارزش زمین ها و ویلاهای این مناطق افزوده میشود.

معماری و دکوراسیون داخلی ویلاهای لوکس، توام با ظرافت و زیبایی!

دکوراسیون داخلی ویلا و طراحی داخلی ویلاهای لوکس، نقش مهمی در زیبایی و جذابیت ویلای شما خواهد داشت. اگر صرفا معماری داخلی آن را منحصر به فرد کرده است، دکوراسیون داخلی مجلل، با ظرافت و زیبایی جلوه درخشانی به آن می بخشد.

امروزه دکوراسیون داخلی ویلا به سبک های مختلفی ساخته می شود. همه سبک ها ویژگی های خاص خود را دارند. دکوراسیون ویلایی مدرن، کلاسیک و مینیمالیستی از ترندهای درخشان است. هارمونی رنگ سفید و کرم، گاهی اوقات تن های تیره کاریزماتیک، فضایی باشکوه را برای ویلاها ایجاد می کند.

طرح های مدرن و مینیمالیستی برای زیبایی بدون زرق و برق، ایده آل هستند. وقتی به نمونه های دکوراسیون داخلی ویلا نگاه می کنیم، متوجه می شویم که کلاسیک ها گرانتر و دشوارتر هستند. این نوع دکوراسیون داخلی ویلا را که شیک اما دارای خودنمایی است نیز می توانیم به عنوان نمونه ای از دکوراسیون آوانگارد بنامیم که در آن پرده های سنگین با مبل های سلطنتی رقابت می کنند.

چند قانون اساسی برای دکوراسیون داخلی ویلای مدرن

دکوراسیون مدرن ویلایی که اخیراً مورد توجه قرار گرفته، با یکپارچگی رنگی خود به منصه ظهور رسیده است.

ما در اینجا به رازهای دکوراسیون داخلی مدرن می پردازیم.

شما می توانید یک نقطه کانونی برای ایجاد موضوع اصلی طراحی ویلا مدرن ایجاد کنید. در حین انجام این کار می توانید از مبلمان با حجم زیاد استفاده کنید.

می توانید رنگ های روشن را با رنگ های زنده ترکیب کنید. برای مثال می توانید مبل سفید خود را با بالش های رنگارنگ تزئین کنید.

برای مدرنیته نیازی به رعایت قانون خاصی نیست! در صورت تمایل می توانید از رنگ های متضاد در دکوراسیون داخلی ویلای خود استفاده کنید.

هنگام انتخاب رنگ ست مبل، رنگ کف را نادیده نگیرید. اگر کف ویلایتان به رنگ روشن است؛ می توانید ست مبل هایی با رنگ روشن یا تیره انتخاب کنید. اگر کف ویلا تیره رنگ دارید؛ بهتر است یک ست مبل با رنگ روشن انتخاب کنید.

ساخت ویلا در شمال

ساخت ویلا در شمال

البته گیاهان زنده را می توان در هر سبک ویلایی ترجیح داد. با این حال، اگر می خواهید فضایی مدرن در ویلای خود ایجاد کنید، قطعاً باید گیاهان برگ سبز در فضای خود داشته باشید.

لوستر یکی از عناصر مهم در دکوراسیون داخلی ویلای مدرن است. لوسترهای هندسی شکل که با میله های فلزی ساخته شده اند، اخیراً مورد تقاضای زیادی قرار گرفته اند. این لوسترها با ظاهری زیبا و دلنشین، در حال حاضر برای خانه های مدرن ضروری شده اند!

ساخت ویلا

ساخت ویلا

توصیه های معمار داخلی برای دکوراسیون ویلا

شاید متوجه شده باشید که هرکسی که تاکنون با آنها برخورد کرده اید رویای یک خانه مستقل را در سر می پروراند. برای برخی، این کار به سادگی داشتن یک باغ کوچک است، در حالی که برای خیلی ها این رویا، داشتن یک ویلای لوکس و لاکچری می باشد.

می توان با گنجاندن عناصر مناسب در دکوراسیون داخلی ویلا، فضای زندگی خود را زیبا و هیجان انگیز کرد. برای این کار کاری که باید انجام شود این است که عناصر مورد استفاده به درستی و هماهنگ با یکدیگر انتخاب شوند. پس این عناصر چیست؟

اما توصیه های معمار داخلی برای دکوراسیون ویلا چیست؟

از تقسیم بندی نترسید

به خصوص در مناطق نشیمن با مساحت های بزرگ، می توانید فضا را به بخش هایی تقسیم کنید و به آن ها عملکرد و بازدهی بهتری بدهید. پارتیشن بندی که برای دکوراسیون ویلا می سازید، هم فضا را غنی می کند و هم به زندگی شما روحیه می بخشد.

روی جذابیت تمرکز کنید، نه اشیا

با اینکه ویلاها مساحت زیادی دارند اما در دکوراسیون داخلی نیازی به چیدن وسایل زیاد نیست. این یکی از مهمترین توصیه های معمار داخلی در مورد دکوراسیون ویلا در این راستا است. زیرا وسایل غیر ضروری انرژی و منظره ناخوشایندی را در محیط ایجاد می کنند. طبق سبک مینیمالیستی که اخیراً مرسوم شده است، عناصری که به آنها نیاز ندارید مانع از تمرکز افراد بر روی کلیات می شود. ما این ایده را دوست داریم، شما چطور؟

دکوراسیون داخلی ویلای خود را با سلایق اعضای خانواده وفق دهید.  

این مهم است که همه ساکنان ویلا آن را به عنوان خانه خود احساس کنند. اما وقتی سلایق شخصی افراد در کنار هم قرار می گیرند، می توانند بسیار ناسازگار به نظر برسند. اگر می خواهید همه را به یکباره خوشحال کنید، گوشه هایی ایجاد کنید. به عنوان مثال، دختر کوچک شما پیانو می نوازد، اما ممکن است پیانو برای آن مکان مناسب نباشد. با تبدیل گوشه ای از فضای سالن به یک گوشه هنری که پیانو در آن قرار دارد، می توانید دکوراسیون آنجا را مطابق با سلیقه فرزندتان بچینید.

دکوراسیون داخلی ویلا

دکوراسیون داخلی ویلا

با یک معمار داخلی کار کنید!

بدون شک، همه ما وقتی خانه یا ویلای جدیدی می‌خریم یا می‌سازیم، یا حتی زمانی که املاک فعلی خود را بازسازی می‌کنیم، بسیار خوشحال می‌شویم. زیرا املاکی که برای زندگی یا سرمایه گذاری می خریم به ما احساس امنیت و شادی می دهند.

شادی پایدار زمانی آغاز می شود که این فضاها را به مکان هایی تبدیل کنیم که نیازهای ما را برآورده کرده و از نظر زیبایی شناختی نیز روح ما را ارضا کند و مطابق با سلیقه مان باشد. در این مرحله، طراح داخلی وارد عمل میشود. هنگامی که دکوراسیون داخلی مناسب و طراحی ویلا با کیفیت ترکیب شوند، هر بار که وارد آن ویلا می شویم، روحمان زنده میشود. به طور خلاصه، ما فضاهایی را طراحی می کنیم که در تبلیغات و سریال های تلویزیونی می بینید و با نگاه کردن، قلب شما را باز می کند. به عبارت دیگر، زمانی که معمار داخلی تزئینات را انجام می دهد، این اتفاق می افتد. پس برای طراحی ویلا در شمال، طراحی ویلا در کردان و یا ساخت و طراحی شهرک ویلایی لوکس و لاکچری با مجموعه آرکاورجاوند تماس بگیرید.