معرفی کامل برج ساحلی فروزان

برج فروزان سرخرود یکی از بهترین و دومین برج بلند منطقه سرخرود می باشد. برج فروزان یکی از زیباترین برج های منطقه سرخرود مازندران می باشد. نوع طراحی مدرن و زیبای این برج با استفاده از متریال درجه یک و امکانات دیگر آن در مجموعه به عنوان برج ساحلی نکته از جا نمانده و یک مجموعه کامل برای خرید آپارتمان ساحلی با کلیه امکانات و دسترسی بسیار عالی به ساحل و ویو ابدی دریا می باشد.

با توجه به اینکه در منطقه سرخرود در شمال برج ها و آپارتمان های ساحلی و توریستی آن سر زبان ها می باشد و کمتر کسی در شمال  هست که سرخرود رفته باشه و آوازه برج های ساحلی آن را نشنیده باشد.از این رو با توجه به اینکه سرخرود دارای سواحل بسیار زیبا بوده و امکانات و زیر ساخت های تفریحی و توریستی را نیز دارد یکی از گزینه های خرید آپارتمان در شمال همین برج های ساحلی در سرخرود می باشد.

برج فروزان سرخرود کجاست؟

برج ساحلی فروزان سرخرود

برج فروزان سرخرود در کیلومتر 5 بلوار دریا سرخرود واقع شده است . این برج ساحلی در سرخرود مازندران و در یکی از بهترین خیابان های ساحلی سرخرود در نزدیکی جاده خزرشهر واقع شده ساحلی ماسه ای ویو از لابی هتل به دریا تا پنت هاوس 450 متری این برج ویو به دریا ممکن می باشد.

دسترسی های به شهر سرخرود بسیار راحت می باشد در این شهر نیز مراکز تفریحی توریستی همانند تالاب ها و مرداب هایی که در فصول خاص مهمان پرندگان زیبا و مهاجر می باشد برج فروزان از نظر دسترسی به بازارهای محلی نیز به راحتی و در کمترین زمان و فاصله ممکن می باشد. نقطه قرارگیری برج ساحلی فروزان به صورتی است که ورود و خروج به جاده های منتهی به برج کمترین یا اصلا ترافیک خاصی ندارد و آرامش نیز همیشه بر قرار می باشد.

ویدیو زیبای برج ساحلی فروزان

ویژگی ها و امکانات برج فروزان و معرفی این ویژگی ها

مهم ترین اطلاعات و امکاناتی که در مورد هم برج بخواهیم صحبت کنیم عبارتند از طراحی و معماری فضای سبز برج امکانات تفریحی و ورزشی برج به همراه امکانات ایمنی و امنیتی یک برج که همه این موارد در برج فروزان موجود می باشد از جمله مهم ترین این موضوعات نوع طراحی و معماری این برج هست که قابل مشاهده می باشد ورودی این برج دارای یک درب با نگهبانی و یک ورودی پارکینگ با ریموت می باشد. 

بعد از ورود به محوطه یک آب نمای زیبا  که به همراه آلاچیق و باغچه کاری زیبا در محوطه ورودی این برج قرار دارد. دقیقا  پشت به ورودی لابی یا از داخل لابی شما ویو دریا را خواهید داشت.که به زیبایی های این مجموعه می افزاید. در کل برج ساحلی فروزان در زمینی به مساحت 3400 مترمربع ساخته شده و دارای 25 طبقه که 22 طبقه آن مسکونی می باشد . این مجموعه دارای یک استخر سونا  جکوزی و فضای ورزشی در طبقه اول می باشد.

برج فروزان دارای 3 بلوک و 6 آسانسور و 3 راه پله می باشد یعنی به ازای هر بلوک دو تا آسانسور و یک راه پله که خود امتیاز خوبی برای این برج می باشد. متراژ آپارتمان های 140 تا 160 مترمربع می باشد. که یک پنت هاوس 4 خوابه در طبقه بالایی برج نیز طراحی شده است. تعداد کل واحدها در برج فروزان 134 واحد می باشد که هر کدام ویو به دریا و طراحی خاص خود را دارا می باشد. 

نمونه آسانسور برج فروزان

برج ساحلی فروزان سرخرود

امکانات برج فروزان

برج فروزان علاوه سیستم ایمنی و اطفا حریق هوشمند در بقیه موارد نیز هوشمند می باشد. برج فروزان دارای سیستم و تاسیسات بروز در مورد بخش های حرارتی و برودتی خود می باشد که همگی آن با امکانات روز دنیا طراحی و در برج به کار رفته است.

مجهز به شبکه داخلی  پرسرعت بر اساس فیبر نوری

· مجهز به ژنراتور و سیستم برق اضطراری

· دارای درب های ضد سرقت 

· مجهز به پنجره های دوجداره upvc 

· کف تمامی واحدها سرامیک های با کیفیت بالا

· دارای کمد از جنس ام دی اف

· درب  داخلی آپارتمان ها از جنس HDF 

· بهره گیری از سیستم تاسیسات برای تصفیه آب و جلوگیری افت فشار در تمامی طبقات برج

آیا خرید در برج فروزان مزایا و ارزش افزوده خرید را دارد؟

با توجه به اینکه نوع ساخت برج فروزان و متریال استفاده شده و امکانات موجود در این برج و نقطه مکانی برج در بهترین نقطه سرخرود و یکی از سواحل ماسه ای  و زیبای دریا در شمال خرید در این برج یک سرمایه گذاری درست به همراه ارزش افزوده خواهد بود با توجه به داشتن لابی و امکانات امنیتی و مدیریتی ساختمان عمر برج طولاتی تر خواهد شد و به عنوان یکی از برج های منظم و با امکانات سرخرود همیشه مشتریانی برای خرید آن هستند و خواهد بود .

با  توجه به تمامی مطالب گفته شده بالا در صورت نیاز به بازدید و دریافت اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.  

Telegram
WhatsApp