معرفی کامل برج فرشته پالاس سرخرود

برج فرشته پالاس (پلاس) سرخرود یکی از زیباترین برج های منطقه سرخرود می باشد این برج با ورودی بسیار زیبا حیاط سازی و آلاچیق و آب نما های داخل حیاط باغچه و گل کاری زیبا و مجسمه ها زیبا در کنار فواره های ردیفی در حیاط نمای بسیار زیبا و طراحی خارجی و تراس های رو به دریا رنگ و رخ زیبایی برای یک برج دارد و در منطقه سرخرود به جرات جز اولین ها می باشد.

برج فرشته پالاس سرخرود

برج فرشته پالاس کجاست ؟

برج فرشته سرخرود در ابتدای بلوار دریا در منطقه سرخرود مازندران قرار دارد. این برج در کنار بلوار دریا که یکی از بلوارهای معروف و زیبای سرخرود می باشد قرار دارد که دسترسی آسان به برج را محیا می کند و فاصله این برج تا دریا حدود 100 متر می باشد.

ویدیویی زیبا از برج فرشته پالاس سرخرود

امکانات و اطلاعات برج فرشته پالاس سرخرود

برج فرشته پالاس سرخرود در زمینی به مساحت 3400 مترمربع در 21 طبقه بنا شده که دو طبقه آن پارکینگ با ورودی بسیار عالی و 19 طبقه مسکونی ساحته شده است این برج دارای حیاط بسیار زیبا با آبنما  فواره های ردیفی و باغچه کاری و حوض و ورودی یک لابی بسیار زیبا در کنار آن اتاق اجتماعات واقع شده است.

در کنار لابی دور راهرو به سمت آسانسورها که 4 لاین آسانسور برای دو بخش یا بلوک شرقی و غربی هست در نظر گرفته شده است و همین طبقه لابی یک راهرو به سالن بدنسازی و استخر و سونا خشک و جکوزی قرار دارد.

برای توضیح بیشتر برای واحدهای آپارتمانی متراژ و طبقات قرار گیری به این صورت می باشد که تا طبقه هفدهم 17 متراژ آپارتمان ها به این صورت می باشد : 65 ، 85 ، 125 ، 138 ، 148 مترمربعی که از یک ا 3 خواب می باشند. طبقه 18 هجدهم متراژهای 138 ، 170 ، 200 و 210 مترمربع می باشد و در طبقه 19 نوزدهم هم دو پنت هاوس 300 و 360 متری قرار دارد با کلیه امکانات

 

تصاویر واحد نمونه در برج فرشته پالاس

در ادامه برج فرشته پالاس در طراحی از بهترین متریال برای ساخت استفاده شده که نوع معماری داخلی و خارجی آن نیز گویای استفاده از بهترین نقشه و ساخت و اجرا را نشان می دهد. در این برج در تاسیسات از جدیدترین متد سرمایش و گرمایش و با استفاده از سیستم های هوشمند برای تنظیم سیستم های حرارتی و برودتی استفاده شده است. در این برج سیستم اطفا حریق و سیستم تصفیه و تنظیم فشار آب در کل برج وجود دارد.

 

 

جمع بندی پایانی

در کل خرید در برج فرشته پالاس  از نظر کیفی و ارزش افزوده واقعا مقرون به صرفه و آورده خوبی برای آینده خواهد داشت از نظر آرامش و امکانات موجود و زیرساخت های یک مکان تفریحی را دارا می باشد. از این رو ما  به شما خرید در این برج را توصیه می کنیم چون از نظر مدارک هم مشکلی ندارد و بعد از هر خرید تمامی مدارک لازم به نام در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

سوالات متداول

برج فرشته سرخرود در ابتدای بلوار دریا در منطقه سرخرود مازندران قرار دارد.

برای توضیح بیشتر برای واحدهای آپارتمانی متراژ و طبقات قرار گیری به این صورت می باشد که تا طبقه هفدهم ۱۷ متراژ آپارتمان ها به این صورت می باشد : ۶۵ ، ۸۵ ، ۱۲۵ ، ۱۳۸ ، ۱۴۸ مترمربعی که از یک ا ۳ خواب می باشند. طبقه ۱۸ هجدهم متراژهای ۱۳۸ ، ۱۷۰ ، ۲۰۰ و ۲۱۰ مترمربع می باشد و در طبقه ۱۹ نوزدهم هم دو پنت هاوس ۳۰۰ و ۳۶۰ متری قرار دارد با کلیه امکانات

در کل خرید در برج فرشته پالاس  از نظر کیفی و ارزش افزوده واقعا مقرون به صرفه و آورده خوبی برای آینده خواهد داشت از نظر آرامش و امکانات موجود و زیرساخت های یک مکان تفریحی را دارا می باشد. 

Telegram
WhatsApp