شهرک گلستانک کجاست؟

شهرک گلستانک به صورت شهرکی مستقل با معماری  مدرن در 7 کیلومتری جاده رویان به سمت نوشهر در شمال می باشد.  از مزایای و نکات بارز شهرک گلستانک نو ساخت ویلاها که با کیفیت و ساخت قوی برای جلوگیری از نشست ساختمان ها و مصالح و نوع معماری درست برای جلوگیری از مهم ترین مشکل در شمال یعنی رطوبت می باشد.

شهرک گلستانک دارای اساسنامه نامه و هیئت مدیره و مشاعات شهرکی و قوانین منظم در داخل شهرک می باشد.

شهرک گلستانک نوشهر

شهرک گلستانک نوشهر

شهرک گلستانک از نظر مدارک بدون هیچ گونه مشکل بوده و اکثر ویلا ها و زمین در داخل این شهرک دارای سند ۶ دانگ ثبتی و رسمی می باشند.
این شهرک که یکی از شهرک های برند ساحلی منطقه نوشهر می باشد که دارای حدود ۲۰۰ عدد ویلا می باشد و اکثر ساکنین این شهرک قدیمی و غیر بومی می باشند و دارای مشاعات بسیار عالی و از نظر کیفیتی بسیار مناسب برای یک شهرک ساحلی و استاندارد می باشد از جمله زمین و پارک بازی کودکان جاده سلامت برای پیاده روی و دوچرخه سواری زمین تنیس و والیبال و بسکتبال از دیگر خصوصیات این شهرک تمامی قواره ها دارای متراژ بالای زمین بوده که این موضوع باعث شده که ویلا ها مشرف به یکدیگر ونبوده و از هم فاصله استاندارد داشته باشند.

از مزایای و نکات بارز شهرک گلستانک نو ساخت ویلاها که با کیفیت و ساخت قوی برای جلوگیری از نشست ساختمان ها و مصالح و نوع معماری درست برای جلوگیری از مهم ترین مشکل در شمال یعنی رطوبت می باشد. شهرک گلستانک دارای اساسنامه نامه و هیئت مدیره و مشاعات شهرکی و قوانین منظم در داخل شهرک می باشد.

شهرک گلستانک نوشهر

شهرکی که دارای ۶۰۰۰ هزار متر مشاعات ساحلی همانند دریابیشه می باشد و از خصوصیات بسیار قابل توجه این شهرک نزدیک بودن به جنگل و دریا و قدیمی بودن و فضای سبز زیبای داخلی آن با نمای زیبای درختان پالم قدیمی و خیابان سازی و بلوارهای زیبا با گل کاری و مدیریت قوی شهرک به همراه گروه نگهبانی قوی ۲۴ ساعته این شهرک می باشد

سوالات متداول درباره شهرک گلستانک

شهرک گلستانک نوشهر
شهرک گلستانک کجاست؟

شهرک گلستانک به صورت شهرکی مستقل با معماری  مدرن در ۷ کیلومتری جاده رویان به سمت نوشهر در شمال می باشد.

درباره شهرک گلستانک

این شهرک که یکی از شهرک های برند ساحلی منطقه نوشهر می باشد که دارای حدود ۲۰۰ عدد ویلا می باشد و اکثر ساکنین این شهرک قدیمی و غیر بومی می باشند