معرفی کامل برج ساحلی بهشت سرخرود

برج بهشت در شهر توریستی سرخرود مازندران یکی از زیباترین و معروف ترین برج های ساحلی می باشد که با ساختی بسیار زیبا در بهترین نقطه ساحل قرار دارد و طراحی و نمای بسیار زیبای آن و ویو ابدی دریا و امکانات تفریحی و ورزشی و امنیتی و رفاهی در کل ایران زبا نزد می باشد این برج زیبا در پلاک اول دریا قرار دارد.

برای خرید آپارتمان در شمال و یک زندگی آرام و لوکس در شمال و سواحل دریا برج بهشت سرخرود یکی از نمونه های مثال زدنی و بی رغیب در شمال می باشد دسترسی بسیار عالی و خیابان های آرام و عاری از ترافیک منتهی به برج و امکانات این برج خود می تواند از دلایل خرید آپارتمان در این برج زیبا باشد.

برج بهشت سرخرود

برج بهشت سرخرود کجاست؟

برج ساحلی بهشت در سرخرود مازندران خیابان بوستان شرقی قرار دارد این برج زیبا و بلند که  پلاک یک دریا واقع شده است بخشی از این برج ویو ابدی دریا را دارند و بخش دیگر ویو ابدی جنگل اینن برج به قدری زیبا و محوطه ورودی آن عالی است که شما به محض ورود به محوطه برج فضای سبز و زیبایی روبرو می شوید بعد از عبور از محوطه به حیاط بازی می رسید که در دو طرف دو تا آسانسور قرار دارد و در روبرو لابی برج و ورودی برج می باشد.

برج بهشت سرخرود
برج بهشت سرخرود

مشخصات برج بهشت سرخرود

برج بهشت سرخرود در زمینی به مساحت 3400 مترمربع و با  زیر بنای 1200 متری در قالب سه بلوک و 6 واحد مجزا بنا شده است. برج بهشت از نظر نقطه مکانی و امکانات داخلی تفریحی ، ورزشی امنیتی و رفاهی جایگاه خاصی در میان برج های ساحلی دارد. این برج دارای 6 آسانسور و 3 راه پله می باشد که برای راحتی ساکنان دو آسانسور در لابی قرار دارد برای مراجعه ساکنین به سالن ورزش و استخر و شونا و جکوزی 

استخر و جکوزی و سونای و محیط ورزش برج بهشت

در برج بهشت یک نگهبانی دم در و یک لابی و خانه سرایداری در داخل قرار دارد و از نظر تاسیسات نیز دارای سیستم های حرارتی و برودتی مرکزی می باشد. برج دارای سیستم اطفا حریق هوشمند می باشد و در بخش آب نییز دارای تصفیه خانه و تنظیم فشار آب در برج می باشد.

برج بهشت دارای واحدهای 122 ، 136  و 143 متری به ترتیب دو خوابه و سه خوابه ساخته شده اند. این برج خرید مناسبی برای یک آپارتمان در یک برج ایده آل در شمال می باشد. 

لابی برج ساحلی بهشت سرخرود
لابی برج ساحلی بهشت سرخرود

مشخصات و مزایای دیگر برج بهشت سرخرود

برج بهشت سرخرود دارای84 واحد مسکونی می باشد در رنج متراژ که در بالا هم اعلام کردیم  خرید آپارتمان در برج بهشت سرخرود را حتما  به عنوان یک سرمایه گذاری دقیق و درست فکر کنید و برای آن همیشه ارزش افزوده در نظر داشته باشید جدا از آرامش و آسایش و امنیت نوع ساخت سازه امکاناتی مثل پارکینگ در دو طبقه ورودی  و 6 آسانسوری که تعبیه شده در این برج و پیگیری های مدیریت وکارکنان امنیتی و تاسیسات و خدمات برج در نظم این مجموعه تاثیر به سزایی دارند . 

ویدیویی از ورودی و لابی و بخش استخر و محیط ورزشی برج بهشت

کلام آخر

سرخرود یکی از مناطق ساحلی در شمال است که برج سازی و آپارتمان سازی در آن به صورت گسترده ای وجود دارد. و ارزش افزوده آپارتمان ها در این شهر هر ساله رو به رشد می باشد از آنجایی که قیمت ویلا و زمین در سرخرود بسیار بالا می باشد برای سرمایه گذاری در این منطقه آپارتمان هم می تواند گزینه خوبی باشد.برای خرید آپارتمان در برج بهشت می توانید اطلاعات بیشتر را  از گروه مشاورین ویلا املاک داشته باشید.

برج فرشته پالاس سرخرود

سوالات متدوال

برج ساحلی بهشت در سرخرود مازندران بلوار دریا خیابان بوستان شرقی قرار دارد

برج بهشت سرخرود در زمینی به مساحت ۳۴۰۰ مترمربع و با  زیر بنای ۱۲۰۰ متری در قالب سه بلوک و ۶ واحد مجزا بنا شده است.

 برج بهشت از نظر نقطه مکانی و امکانات داخلی تفریحی ، ورزشی امنیتی و رفاهی جایگاه خاصی در میان برج های ساحلی دارد. دارای استخر سالن بدنساری سونا و جکوزی 

Telegram
WhatsApp