خرید مستغلات در شمال

سرمایه گذاری در ایران روش های متفاوتی دارد که یکی از این مقوله ها املاک است. با توجه به توسعه کلان شهر های  ایران و پر شدن ظرفیت سرمایه گذاری در ملک و مستغلات در این شهرها ، دریچه جدیدی از سرمایه گذاری باز شده است  و آن هم سرمایه گذاری و خرید ملک در شمال ایران است.

از آنجا که شمال از قدیم بیشتر به عنوان قسمتی از ایران برای استراحت و آرامش جسمی و روحی به خاطر طبیعت بکر و دریای شمال بوده و کمتر به دید سرمایه گذاری به این بخش نگاه می کردند با توجه به این موضوع سرمایه های زیادی صرف ساخت ویلا و شهرک های مدرن و لوکس از 50 سال قبل شروع شده بود و در 10 سال اخیر شتاب بیشتری پیدا کرد ، خرید ویلا در شمال به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن و سودآور در کوتاه مدت و بلند مدت محسوب می شود.

با توجه به تنوع طبیعت و ساختار شهرهای شمال و اینکه غرب مازندران بیشتر ساختار توریستی داشته و مشتریان ویلا شمال را در این مناطق بیشتر خواهان می باشند.نوع سازه ها کاربری های مختلف در شمال و تنوع ساخت و تنوع طبیعت از جمله جنگلی و ساحلی بودن ویلا ها و شرایط مدارک و سند این املاک نیازمند گروه خاصی برای تعیین ، تایید و مشاوره در خرید در شمال است.

از این رو سایت ویلا املاک شمال در مورد خرید ویلا در شمال با توجه به تمامی موارد ذکر شده در بالا برای خریدار نوع خرید  نوع کاربری درست و غلط بودن سرمایه گذاری را با دلیل و برهان اعلام و به مشتری اطمینان خریدی سالم و دقیق و درست در شمال را می دهد. این مجموعه متشکل از افراد جوان و مجرب در کنار افراد با تجربه و بومی در هر منطقه ، محدوده فعالیت خود را از سرخرود تا کلارآباد متل قو گسترش داده است.

ویلا ساحلی شمال

در این بین شهرهای محمودآباد ، نور ، رویان ، ونوش ، منطقه سیسنگان ، نوشهر و کلارآباد و منطقه تفریحی توریستی متل قو به ارائه فایلهای فروشی ویلا زمین مسکونی یا تجاری را تحت پوشش دارد با توجه به اینکه در این شهرک های ساحلی و جنگلی بزرگ و کوچک نیز وجود دارد در این شهرک ها نیز فعالیت فروش را به صورت مستقیم دارد.

با توجه به گستردگی این مناطق همیشه گروه آماده بروزرسانی قیمت ها و ارائه فایلهای موجود است تمامی اطلاعات در سایت مجموعه به آدرس www.villa-amlak.ir قرار گرفته و همگی دارای دسته بندی شهر ، شهرک ، منطقه ، نوع ساختاری ویلا ، جنگلی یا ساحلی بودن ویلا  نوع زمین ، نوع کاربری مسکونی یا تجاری بودن آن برج های مسکونی رو به ساحل ، آپارتمان های ساحلی و شهری قرار دارد.

خرید ویلا در شمال سرمایه گذاری بلند مدت یا رفاه و آسایش؟