اگر نسبت به خواندن این مطلب کنجکاو شده‌اید، احتمالا برای برگزاری مهمانی سورپرایزی تولد فکری در سر دارید. اجاره ویلا دماوند برای برپایی جشن ایده خوبی به‌نظر می‌رسد. این منطقه هم آب‌وهوای شگفت‌انگیزی دارد و هم طبیعت سرسبزش شما را متحیر می‌کند. ویلاهای دماوند معمولا متراژ بالا و امکانات کاملی دارند؛ ازاین‌رو جایی مناسب برای برگزاری جشن و مهمانی هستند.

پیش از اجاره ویلا دماوند و پرداخت هزینه حتما قوانین آن را برای برگزاری مراسم و مهمانی بررسی کنید. اگر مجوز برگزاری مهمانی در ویلا را نداشته باشید، شاید کمی به مشکل بخورید. در این شرایط با میزبان و صاحب ویلا تماس بگیرید و او را در جریان بگذارید. اگر مهمانی چندان پر سروصدا نباشد و مهمانان زیادی دعوت نکرده باشید، احتمالا میزبان با شما موافقت کند. تماس با میزبان ویلا از طریق تیم پشتیبانی علی‌بابا ممکن خواهد بود. به‌طورکلی این نکته را درنظر بگیرید که برگزاری مهمانی‌های پر صدا و شلوغ کار چندان خوبی نیست؛ به این خاطر که ممکن است همسایه‌ها اذیت شوند یا مردم بومی احساس خوبی نسبت به مهمانی نداشته باشند. در این محتوا چند ایده را برای برگزاری مهمانی سورپرایزی تولد پس از اجاره ویلا دماوند بررسی خواهیم کرد.

تولد شخص دیگر

یکی از ایده‌های برگزاری مهمانی سورپرایزی در ویلا، تولد گرفتن برای شخص دیگری است. شما تظاهر می‌کنید در تدارک برگزاری جشن تولد برای فردی دیگر هستید. با این کار می‌توانید روی کمک صاحب تولد هم برای مرتب‌کردن ویلا و آماده‌سازی آن برای جشن حساب کنید! البته این ایده فقط زمانی به‌کار می‌آید که تاریخ تولد شخص دیگری در مهمانی نزدیک به تاریخ تولد صاحب جشن باشد. یادتان باشد حین آماده‌سازی وسایل تولد خیلی درباره احساسات، واکنش و علایق شخص دیگر صحبت نکنید؛ با این کار احتمالا دوستتان از نقشه شما با خبر می‌شود و همه چیز لو می‌رود!

دیرتر رسیدن از دیگر مهمان‌ها

این ایده برای زمانی نتیجه می‌دهد که همراه با گروه دوستان یا خانواده به سفر بروید. باید طوری برنامه سفر را بچینید که صاحب تولد چند ساعت دیرتر از دیگر مهمان‌ها برسد. برای این کار می‌توانید به راننده ماشین بسپارید چند بار به بهانه‌های مختلف مانند خرابی ماشین، لذت از طبیعت جاده، صرف خوراکی و نوشیدنی و… در جاده توقف کند. در این زمان شما و دیگر دوستانتان فرصت کافی دارید تا پس از اجاره ویلا دماوند ، آن را تزئین و برای برگزاری جشن آماده کنید.

اجاره ویلا دماوند

اجاره ویلا دماوند

هرچند در این ایده زمان کافی برای تزئین ویلا و آماده‌کردن غذا و خوراکی دارید، اما نباید آن را ازدست بدهید. بعضی افراد در مدیریت زمان دچار مشکل می‌شوند و همین موضوع برنامه‌های آن‌ها برای برگزاری مهمانی سورپرایزی را با مشکل مواجه می‌کند. فراموش نکنید وسایل لازم برای برگزاری جشن را در ماشینی جا نگذارید که صاحب تولد را به ویلا می‌رساند.

ندانستن مقصد سفر

ندانستن مقصد سفر یکی از جذاب‌ترین ایده‌های برگزاری مهمانی سورپرایزی در ویلا است. پیش از شروع سفر اینطور وانمود کنید که قصد سفر به شهر دیگری را دارید. باید زودتر از صاحب تولد سفر را شروع کنید و دست‌کم چند ساعت زودتر خود را به ویلا برسانید. ویلا را با وسایل مختلف تزئین کنید و خوراکی‌ها را در ظرف‌های مخصوص بریزید.

در این نقشه هماهنگی با راننده ماشین اهمیت زیادی دارد؛ راننده ماشینی که صاحب تولد در آن نشسته است. به‌طور منظم با راننده ماشین در تماس باشید یا از طریق لایو لوکیشن مسیر آن‌ها را پیگیری کنید. وقتی به ویلا نزدیک شدند، نقش راننده ماشین پررنگ‌تر می‌شود. او باید طوری رفتار کند که صاحب تولد به چیزی مشکوک نشود و احساس ناامنی نکند. برای قانع‌کردن صاحب تولد نسبت به تغییر مقصد سفر می‌توان راه‌حل‌هایی مانند تغییر ناگهانی برنامه سفر، به هم خوردن رزرو ویلا و جایگزینی اقامتگاه دیگر، حضور مهمانان جدید و… را پیشنهاد داد.

اجاره ویلا دماوند

اجاره ویلا دماوند

یادتان باشد غذاها و وسایل تزئین تولد را در ماشینی نگذارید که صاحب تولد را به ویلا می‌رساند. در این صورت همه نقشه‌هایتان به هم می‌ریزد و حتی ممکن است برنامه‌هایتان فاش شوند. نکته دیگر نزدیکی مقصد اصلی سفر با مقصد تقلبی آن است. ترجیحا مقصد اصلی را جایی درنظر بگیرید که فاصله چندانی با شهر تقلبی ندارد. اگر آب‌وهوای هر دو شهر به هم نزدیک باشند، دیگر نیازی به برداشتن لباس اضافه نخواهید داشت. فایده دیگر این موضوع این است که صاحب تولد به چیزی مشکوک نمی‌شود.